úterý 28. října 2014

Narozeninové ráno

Jupííí.
Dneska mám narozeniny.
Budík jsem natáhla na půl druhou ráno a poblahopřála jsem si k narození. Byl to zvláštní a hezký pocit - oslavila jsem narozeniny ve chvíli kdy jsem poprvé vykoukla na svět :-)
A ráno jsem si taky užila.
Už v sedm volala mamka z ranní procházky s naším Ferdou a říkala jak je ráda, že jí už 40 let (ano, dnes je to přesně 40) rozveseluji život :-)
Pak jsem si uvařila svůj první hrnek čaje a zalezla zpátky do mé báječné postele, zavrtala se do peřin a vrhla se na nové časopisy.
Kdo jste se rád probíral časopisem o bydlení Marianne Bydlení a poslední rok jste si říkali, že to nějak není ono a nebo jste si, stejně jako já, neprodloužili předplatné a časopis přestali kupovat, tak vězte, že to byl pocit správný. Celé zdravé jádro kolem šéfredaktorky Pavlíny Blahotové odešlo, založili vlastní vydavatelství a vydávají dva nové časopisy - Nové proměny bydlení a Krásný venkov.
Takže pokud se zase chcete ponořit do prima čtení, nápaditých proměn a vychytávek, tak šup do trafiky, uvařit kafíčko nebo čajík a hurá na ně :-)




Od Báry jsem dostala malou ale nádhernou a poetickou knížku Muž který sázel stromy. Mám tenhle příběh moc ráda a tahle miniaturní knížečka je kouzelná. Navíc v ní je překrásné věnování. Nevím, jak se to Barunce povedlo, ale to věnování je přímo od ilustrátora knížky, Pavla Čecha.
Barunko děkuji :-)



Žádné komentáře:

Okomentovat